Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
Hackathon #OtwarteDane

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza wszystkich studentów do udziału w trzeciej edycji Hackathonu #OtwarteDane. Podczas wydarzenia przekonacie się, jak wiele może powstać z otwartych danych. Zadaniem uczestników będzie stworzenie aplikacji wykorzystujących otwarte dane, udostępniane na stronie www.dane.gov.pl. Startujemy 15 czerwca w siedzibie NASK i CPPC. Przez cały dzień uczestnicy będą szkolić się pod okiem mentorów oraz ekspertów. Po tygodniu pracy zdalnej, 22 czerwca zaprezentują swoje pomysły na aplikacje, a jury wskaże zwycięzców.

Hackathon #OtwarteDane to wyjątkowa szansa na rozwinięcie umiejętności programistycznych, operowania bazami danych, UX/UI, tworzenia i przedstawiania prezentacji oraz umiejętności biznesowych! To również doskonała okazja na zdobycie kontaktów w branży i poznanie potencjalnych pracodawców. Hackathon #OtwarteDane to w końcu możliwość poznania sposobu na pozyskanie środków z UE na wdrożenie pomysłu z Hackathonu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody sponsorowane przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz Partnerów wydarzenia! Informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie www.hackathon.gov.pl

Żeby się zarejestrować wystarczy wejść na stronę www.hackathon.gov.pl i przejść do zakładki rejestracja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!