Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

WI1, PIĄTEK, 2019-01-18, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 129 lek
WI/I/s.5/Gosk/
Jacek Gosk mgr
Język angielski 3
2.08:15
10:00
WI-1- 307 lab
S2_I_L_16 A
Magdalena Kieruzel dr
Zarządzanie projektami informatycznymi
3.08:15
10:00
WI-1- 300 lab
Er+_zima_1 sem
Przemysław Klęsk dr hab.inż.
Data Mining Algorithms (wi)
4.08:15
10:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_214 A
Jacek Klimaszewski mgr inż.
Metody probabilistyczne i statystyka
5.08:15
10:00
WI-1- 007 lab
BP2_Kizb_L_32C
Przemysław Korytkowski dr hab.inż.
Kolorymetria i zarządzanie barwą
6.08:15
10:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_124 B
Marcin Korzeń dr hab.inż.
Programowanie 1
7.08:15
10:00
WI-1- 206 aud
lato_S2_I_A_14
Tomasz Lipczyński dr inż.
Ochrona własności intelektualnej
8.08:15
10:00
WI-1- 013 wyk
S1_IC_W_2
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Technologie webowe
9.08:15
10:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_211
Małgorzata Pelczar dr
Metody probabilistyczne i statystyka
10.08:15
10:00
WI-1- 302 lab
S2_I_L_14 A
Piotr Piela dr inż.
Analiza systemowa
11.08:15
10:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_210 B
Maciej Poliwoda dr inż.
Programowanie obiektowe
12.08:15
10:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_112 B
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
13.08:15
10:00
WI-1- 317 lab
BP2_Sztsi_L_42
Michał Twardochleb dr inż.
Systemy zarządzania treścią serwisów

WI1, PIĄTEK, 2019-01-18, godz: 08:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
14.08:30
10:00
WI-1- 215 aud
S1_I_A_116
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
15.08:30
10:00
WI-1- 128 lek
WI/I/s.5/Pot/l
Krzysztof Potyrała mgr
Język angielski 3

WI1, PIĄTEK, 2019-01-18, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
16.10:15
12:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_111
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
17.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S2_I_L_16 B
Magdalena Kieruzel dr
Zarządzanie projektami informatycznymi
18.10:15
12:00
WI-1- 300 lab
Er+_zima_1 sem
Przemysław Klęsk dr hab.inż.
Introduction to Artificial Intelligence
19.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_223 A
Jacek Klimaszewski mgr inż.
Metody probabilistyczne i statystyka
20.10:15
12:00
WI-1- 129 sem
S1_IC_S_32
Przemysław Korytkowski dr hab.inż.
Seminarium dyplomowe
21.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_116 B
Marcin Korzeń dr hab.inż.
Programowanie 1
22.10:15
12:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_115
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
23.10:15
12:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_3
Piotr Piela dr inż.
Modelowanie i symulacja systemów
24.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
S2_I_L_14 A
Maciej Poliwoda dr inż.
Techniki szybkiego wytwarzania aplikacji
25.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
BP4_Nasm_L_44A
Edward Półrolniczak dr inż.
Narzędzia analizy sygnałów medycznych
26.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_220 B
Marcin Prys mgr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
27.10:15
12:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_114 B
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wprowadzenie do informatyki

WI1, PIĄTEK, 2019-01-18, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
28.12:15
14:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_125
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
29.12:15
14:00
WI-1- 129 wyk
Er+_zima_1 sem
Przemysław Korytkowski dr hab.inż.
Database systems (wi)
30.12:15
14:00
WI-1- 011 lab
S1_IC_L_20 C
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Technologie webowe
31.12:15
14:00
WI-1- 309 pro
S1_I_P_33A
Krzysztof Małecki dr inż.
Projekt zespołowy
32.12:15
14:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_214 A
Maciej Poliwoda dr inż.
Programowanie obiektowe
33.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_213 B
Marcin Prys mgr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
34.12:15
14:00
WI-1- 128 wyk
S2_I_W_ 01
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Modelowanie i analiza systemów
35.12:15
14:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_111 B
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
36.12:15
14:00
WI-1- 316 pro
S1_I_P_34B
Grzegorz Ulacha dr hab.inż.
Projekt zespołowy

WI1, PIĄTEK, 2019-01-18, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
37.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
BP9_Sipbe_L_49
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Systemy i platformy biznesu
38.14:15
16:00
WI-1- 129 aud
S2_I_A_16
Magdalena Kieruzel dr
Zarządzanie projektami informatycznymi
39.14:15
16:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_213 B
Jacek Klimaszewski mgr inż.
Metody probabilistyczne i statystyka
40.14:15
16:00
WI-1- 010 lab
Er+_zima_1 sem
Przemysław Korytkowski dr hab.inż.
Database systems (wi)
41.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_213 A
Marcin Prys mgr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
42.14:15
16:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_35A
Dariusz Sychel mgr inż.
Modelowanie i symulacja systemów
43.14:15
16:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_120 A
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
44.14:15
16:00
WI-1- 316 pro
S1_I_P_36A
Grzegorz Ulacha dr hab.inż.
Projekt zespołowy

WI1, PIĄTEK, 2019-01-18, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
45.16:15
18:00
WI-1- 317 lab
powt._SDiZO_L
Włodzimierz Chocianowicz mgr inż.
Struktury danych i złożoność
46.16:15
18:00
WI-1- 206 wyk
S1_I_PO4_PZP_W
Magdalena Kieruzel dr
Podstawy zarządzania projektami
47.16:15
18:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_114 A
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie 1

WI1, PIĄTEK, 2019-01-18, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
48.18:15
20:00
WI-1- 307 lab
S1_I_PO4_PZP_L
Magdalena Kieruzel dr
Podstawy zarządzania projektami
49.18:15
20:00
WI-1- 011 lab
powt._1 sem._P
Krzysztof Małecki dr inż.
Podstawy informatyki
50.18:15
20:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_114 B
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie 1