Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Kick Off Grupy.NET!

Zaczynamy semestr pełną parą, nowe twarze, nowe Akademie i sporo innych zmian. Przybliżymy wam czym jest nasze koło. Powiemy o nadchodzących Akademiach i Eventach. Dodatkowo pokażemy wam czemu warto uczestniczyć w naszych zajęciach. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej to wpadajcie. Zapraszamy nowych studentów na uczelni, ale i dla weteranów się coś ciekawego znajdzie.

SamsungLabo

W dniu 18.10.2018 w godz 9.45 - 10.15 w sali WI2-126 odbędzie się test kwalifikacyjny wszystkich wstępnie zarejestrowanych na kurs Samsung LABO.

Proszę o punktualne przybycie, osoby które z powodu zajęć lub choroby nie mogą przyjść bardzo proszę o kontakt.

Test będzie obejmował zagadnienia związane z programowaniem obiektowym, językiem JAVA oraz systemem Android.