Formularz wyszukiwania
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

GlobalLogic - Automotive Academy

GlobalLogic zaprasza na kolejną już edycję Automotive Academy.

To płatny staż dla studentów i absolwentów zainteresowanych branżą automotive, organizowany przez firmę już po raz piąty.

Podczas stażu uczestnicy mają okazję podszkolić swoje umiejętności związane z C/C++, poznać narzedzia używane na codzień w projektach IT (SVN, GIT,  JIRA, JENKINS), metodyki pracy (SCRUM, KANBAN, V-MODEL) itp.
Wiedza zdobyta w część teoretycznej stażu jest następnie wykorzystana w praktyce podczas pracy nad projektem wewnętrznym.

Od kandydatów wymagana jest podstawowa znajomość C i/lub C++, komunikatywny język angielski oraz dostępność w okresie luty- kwiecień 2019 w wymiarze 7 godzin dziennie.

Zdobądź wiedzę wspólnie z doświadczonym zespołem administratorów i rozpocznij swoją karierę z Red Sky!
Miejsce pracy: nasze biuro w centrum Szczecina, Al. Piastów 22 (blisko akademików).
Wymiar: elastyczne godziny pracy, wymiar dostosowany do wymogów stażu lub praktyki, jednak minimum, jakie powinieneś nam poświęcić to 60 h w miesiącu.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie stacjami roboczymi i serwerami wirtualnymi,
  • optymalizacja i wdrażanie nowych usług w środowisku testowym,
  • monitorowanie i zapewnienie poprawnego działania usług związanych z funkcjonowaniem systemów serwerowych,
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów sprzętowych, przeprowadzanie aktualizacji, wprowadzanie usprawnień i rozbudowa środowisk.

Wymagania

  • znajomość sprzętu komputerowego i podstawowego sprzętu sieciowego,
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania serwerami z systemami Linux (np Debian),
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność jasnej komunikacji i sprawnej współpracy w zespole,
  • mile widziane pozytywne nastawienie: „chcieć, to móc”,
  • zaangażowanie i chęć samodoskonalenia się, inicjatywa.

Oferujemy

  •   atrakcyjne wynagrodzenie
  •   poznanie procesów i procedur obsługi środowiska IT
  •   poznanie współczesnych narzędzi używanych przez administratorów
  •   praca w środowisku rozproszonym administrowanym zdalnie
  •   możliwość poznania naszego procesu zarządzania środowiskami serwerowymi
  •   możliwość konfrontacji z ciekawymi rozwiązaniami open-source’owymi
  •   możliwość automatyzacji zadań przy użyciu ulubionych języków skryptowych
  •   możliwość nauki i zdobywania doświadczenia z zakresu zaawansowanych technologii internetowych,
  •   naukę podstaw wirtualizacji zasobów,
  •   pracę w młodym start-up’owym zespole
  •   możliwość kontynuowania współpracy po okresie praktyki/stażu

Zainteresowany? Aplikuj !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). “

IT Internship Offer