Systemy wbudowane

Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie
ogłasza nabór na
dwusemestralne studia podyplomowe
Programowanie z elementami systemów wbudowanych

Studia te skierowane są do kręgu osób zainteresowanych nabyciem lub podniesieniem umiejętności w zakresie programowania urządzeń i systemów wbudowanych.
Oferta została stworzona w porozumieniu z przedsiębiorstwami branży IT aktywnie działającymi w województwie zachodniopomorskim.
Zajęcia będą prowadzić wykładowcy Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz specjaliści z firm:

Studia te są unikalnym przykładem połączenia wiedzy i praktyki każdej ze stron.

Nabór  na  studia trwa od 23 stycznia 2018 (rejestracja elektroniczna) do 2 lutego 2018 roku.
Składanie dokumentów od dnia 23 stycznia godz. 10.00 w pokoju 209 WI2.

Dokumenty niezbędne do rekrutacji:

• kwestionariusz osobowy wydrukowany z systemu rekrutacji
  • odpis dyplomu ukończenia jednolitych studiów wyższych / potwierdzoną przez uczelnię kopię odpisu dyplomu,
  • potwierdzoną przez uczelnię kopię dowodu osobistego / innego dokumentu potwierdzającego tożsamość słuchacza,
  • 1 fotografia

Rejestracja elektroniczna - https://rekrutacja.zut.edu.pl/Default.aspx

Studia podyplomowe są dwusemestralne, zajęcia będą odbywały się w trybie niestacjonarnym, w postaci jedno- lub dwudniowych zjazdów w weekendy.

Program studiów obejmuje zagadnienia związane z systemem Linux, programowaniem w językach C oraz C++, a także z testowaniem oprogramowania i obejmuje łącznie 196 h zajęć.
W pierwszym semestrze przewidziane jest 108 godzin, zaś w semestrze drugim 88 godzin.
Zajęcia kończą się praktycznym projektem, który będzie przedstawiany przed gronem specjalistów.
Podczas zjazdów słuchacze będą mieli dostęp do specjalistycznych pracowni, laboratoriów i oprogramowania Wydziału Informatyki.

Koszt dwóch semestrów studiów wynosi 4600 zł brutto, z możliwością opłaty w ratach.

Absolwenci studiów będą mogli uzyskać dofinansowanie w wysokości 50% kosztów, w przypadku podpisania umowy o pracę z jedną z współpracujących firm, czyli brightONE, GlobalLogic, Mobica lub Tieto.
Dofinansowanie jest uzależnione wyłącznie od decyzji firmy.

Kontakt:
Kierownik studiów: dr inż. Radosław Maciaszczyk
Sekretariat: mgr inż. Iwona Scheibe
pokój 218, 209  budynek WI 2, ul. Żołnierska 52
tel. 91 449 56 67 lub 91 449 55 42,
email: Radosław Maciaszczyk<rmaciaszczyk@wi.zut.edu.pl> , Iwona Scheibe < Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.